​​Audi i ri me gjashtë dyer – FOTO

570ca2224020110df895c677.jpg

Audi me kërkesë të konsumatorëve evropianë, ka zhvilluar modelin Extended A8L, i llojit limuzinë.

 Modeli i prezantuar tërhoqi vëmendjen me dizajnin e makinës limuzinë me 6 dyer.

menduar si një model me gjatësi 6.36 metra i gjatë, vetura peshon 2418 kg, shpenzon 3.0-litra dhe ka motor TFSI.

Komentet
Top