Loading...

​Galeri me FOTO dhe VIDEO nga protestat sot në Prishtinë

dsc-2338.jpg

.

Protesta e sotme e cila nisi në orën 12, po vazhdon ende.

Gjendja është shpallur e jashtëzakonshme, përderisa protestuesit po hedhin gjësende të ndryshme në drejtim të policisë.

Nga ana tjetër, policia është ajo e cila po lëshon gazë lotsjellës./KosovaPress/

Më poshtë shikoni të gjitha fotografitë dhe videot e protestës së sotme.

Komentet

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media