Loading...

12 hotele të pazakonta që nuk do ta besoni se ekzistojnë (FOTO)

ss1-620x348.jpg

Kur planifikojmë udhëtime, kërkojmë gjithmonë hotele të rehatshme, të pozicionuara në vende të përshtatshme për lëvizje dhe të përballueshme ekonomikisht.

Por ndonjëherë kërkojmë diçka ndryshe nga e zakonshmja. Na duhet një tjetër frymëzim.

Ja 12 hotele të çuditshme, që të dhurojnë një eksperiencë të paharrueshme.

ss2

Hotel “Aurora Express” – Alaskë

 

ss3

 

Hotel “9 Hours Capsule” – Japoni

 

ss4

 

Hotel “Feralda Crane” – Holandë

 

ss5

 

Hotel “Jested” – Republika Çeke

 

ss6

 

Hotel “Free Spirit Spheres” – Kanada

 

ss7

 

Hotel “Wingwam” – Arizonë

 

ss8

 

Hotel “ San Cruise” – Korea e Jugut

 

ss9

 

Hotel “ La Balade des Gnomes” – Belgjikë

 

ss10

 

Hotel “Spitbank Fort” – Britani e Madhe

 

ss11

 

Hotel “Inntel Zaandam” – Holandë

 

ss12

 

Hotel “Costa Verde” – Kosta Rika

 

ss1

 

Hotel “Sheraton Huzhou Hot Restort” – Kinë

Komentet

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media