Loading...

2017 Mercedes-Benz E-Class – FOTO

2017-Mercedes-Benz-E-Class-Carscoops-650x358.jpg

Vetura e ardhshme e Mercedes është fotografuar nga disa paparacë duke u testuar.
Vetura mund të ju duket si një C-Class, por nuk është. Mercedes kombinuar elegancën e S-Class me atë të C-Class, për të sjellë një model të bukur për vitin 2017.
Modeli ka një interier elegant i cili dominohet nga alumini dhe druri, me katër vrima të ajrit të cilat ndodhen në mes të HVAC (ngrohjes dhe ventilimit), kontrolleve dhe ekranit informues, transmeton lajmi.net.
Vetura pritet të ketë një motor V8 4.O-litërsh, ku me performancën e saj të mirë do të rivalizojë Audi A6. Modeli E-Class i vitit 2017 do të prezantohet për publikun në 2016 Detroit Motor Show.
2017-mercedes-e-class-34567

2017-mercedes-benz-e-class-test-mule-spy-shots_100470975_l-1024x634

2017-mercedes-benz-e-class-test-mule-spy-shots_100470964_m

Komentet

Leave a Reply

Top