Loading...

33 pasime për 86 sekonda dhe super gol – VIDEO

foto1.jpg

Atletico Madrid ka mposhtur skuadrën e David Moyes, Real Sociadad me rezultat 2-0, në një miqësore.
Në minutën 75’ pas një aksioni të zgjatur 86 sekonda duke bërë, 33 pasime erdhi super goli i Antoine Griezmann.
Atletico Madrid e fillon sezonin e ri spanjoll duke udhëtuar në Deportive La Coruna, e siç duket ekipi i Diego Simeones, po bashkëpunon shumë mirë mes veti, dhe do të jetë rivali kryesor për titull të kampionit.

Komentet

Leave a Reply

Top