Loading...

5 opcione për të ardhmën dhe vetëm një qëllim për karrierën e tij….

alexis-sanchez.jpeg

Sulmuesi kilian i Arsenalit, Alexis Sanchez, ka pesë opsione për largim nga skuadra londineze dhe sipas mediave britanike ai dëshiron të transferohet në një klub ku mund të fitojë trofe.

Chelsea, Tottenham, Juventus, Inter dhe PSG janë futur në garë për ta blerë ish-anëtarin e Udinese dhe Barcelonës, raporton “The Sun”.

Komentet
Top