Top restorant për Ramazan në Tetovë, hotel “Scardus” – FOTO

Keni vendosur të hani iftar me familje, miq apo kolegë në ndonje restorant të Tetovës dhe nuk dini se ku të shkoni? Nëse kërkoni: Ushqim të shijshëm, shërbim të mrekullueshëm, çmime të volitshme dhe ambient fantastik gjatë muajit të Ramazanit atëherë ju preferojmë Hotel & Restauran “Scardus”. Hotel & Restauran “Scardus” në Kodrën e Diellit […]

Top restorant për Ramazan në Tetovë, restoranti “Delfin” – FOTO

Keni vendosur të hani iftar me familje, miq apo kolegë në ndonje restorant të Tetovës dhe nuk dini se ku të shkoni? Nëse kërkoni: Ushqim të shijshëm, shërbim të mrekullueshëm, çmime të volitshme dhe ambient fantastik gjatë muajit të Ramazanit atëherë ju preferojmë ” Restorant Delfin” Restauranti DELFIN ndodhet në bulevardin kryesor të Tetovës dhe […]

Top restorant për Ramazan në Tetovë, restorant “Haybori” – FOTO

Keni vendosur të hani iftar me familje, miq apo kolegë në ndonje restorant të Tetovës dhe nuk dini se ku të shkoni? Nëse kërkoni: Ushqim të shijshëm, shërbim të mrekullueshëm, çmime të volitshme dhe ambient fantastik gjatë muajit të Ramazanit atëherë ju preferojmë ” Restoran Haybori” Restoran luksoz me dizajn ultramodern dhe ambient unikat. Gjendet […]

Zbulohet se cilit drejtor të BDI-së i vodhën mbi 40 mijë euro – FOTO

Me datë 20/21.06.2016 në periudhen kohore nga 16:00 deri 17:00 në rrugën Bllagoja Toska në banesën e A.I (37) persona të panjohur kanë kryer vjedhje të rëndë. Ata pasi kanë hapur derën e blinduar kanë hyrë brenda dhe kanë marrë 40.000 euro, 10 orë të shtrenjta, stoli ari prej ku janë larguar pastaj ( Dëmi […]

Vjedhje e rëndë në Tetovë, mbi 50 mijë euro dëm

Me datë 20/21.06.2016 në periudhen kohore nga 16:00 deri 17:00 në rrugën Bllagoja Toska në banesën e A.I (37) persona tw panjohur kanë kryer vjedhje të rëndë. Ata pasi kanë hapur derën e blinduar kanë hyrë brenda dhe kanë marrë 40.000 euro, 10 orë të shtrenjta, stoli ari prej ku janë larguar pastaj. Policia ka […]

Aksion i madh policor sonte në Tetovë

Një aksion i madh polcior është duke u zhvilluar sonte në Tetovë. Policia është vendosur në pikat kyce të qytetit, hyrje-daljet të armatosur me kallashnikov në kërkim të autorëve të incidentit të rrahjes së policëve që ndodhi sot në Tetoë, lajm me video që u botua ekskluzivisht në portalin Shqipmedia. Jozyrtarisht mësojmë se policia i […]

Skandaloze: Qytetarët rrahin policinë në Tetovë – VIDEO EKSKLUZIVE

Sot rreth orës 18:00 në Tetovë në rrugën Mirçe Acev në hyrje të lagjes Cetinska ka ndodhur një incident skandaloz. Deri sa policia ka qenë në krye të detyrës duke arrestuar ndonjë person të kërkuar ( informacion jozyrtar ) disa persona tjerë civil me shufra hekuri kanë goditur policinë. Njëri prej policëve ka marrë lëndime të […]

Top