Loading...

A duhet të kthehet Mourinho në Real? Votojnë madrilianët

Jose_Mourinho_2226707b.jpg

Çdo ditë e më shumë në Spanjë po flitet për një rikthim të mundshëm të Jose Mourinhos te Real Madridi, si zëvendësues i Rafael Benitez.
Por ky kthim mund të bëhet më i vështirë, pas një rezultati të sondazhit të spanjolles Marca.
Në sondazhin e Marca ku kërkohej dëshira e tifozëve të Realit nëse duhej që drejtimi i skuadrës së tyre t’i besohet Jose Mourinhos, 52 për qind e tyre votuan kundër kthimit të tyre, dhe vetëm 48 për qind e tyre votuan për kthimin e tij.

Komentet

Leave a Reply

Top