Loading...

A po përgadisin diçka Capital T dhe Adrian Gaxha?

28947058_2490549880971269_6067418102221909263_o-768x576@2x.jpg

Reperi i njohur Capital T dhe këngëtari Adrian Gaxha janë takuar mbrëmjen e së hënës në Tetovë të Maqedonisë.

Reperi me këngën e fundit “Pasha jetën” në bashkëpunim me Majkun, ka korrur një sukses të madh, shkruan Sovrani.

Por ky hit siç duket nuk e ka ndalur atë.

Takimi mes Adrian Gaxhës dhe Capital T na shtyen të besojmë se mund të presim një hit nga dyshja e famshme pavarësisht se Gaxha ka kohë që është distancuar nga muzika dhe nuk po sjell projekte të reja.

Komentet
Top