Loading...

Adidas publikon topin e finales së Ligës së Kampionëve – FOTO

championsleague1-848x478.jpg

Tashmë është publikuar topi i finales së Ligës së Kampionëve.

Kompania Adidas ka publikuar topin, me të cilin do të luhet në finale të garës më të madhe për klube, Liga e Kampionëve.

Dizajni i topit duket me ndryshe në krahasim me vitet e kaluar, pasi ka më pak yje.

Kujtojmë se finalja e edicionit 2015-16 të Ligës së Kampionëve do të zhvillohet në stadiumin e MIlanit dhe Interit, San Siro.topi1

topi2

topi

Komentet

Leave a Reply

Top