Loading...

Admir Murataj nuk është ekzekutuar nga policia?

viktima-vrare.jpg

Pas deklaratës së bërë gjatë pasdites së sotme, nga gazetari Shpëtim Zinxhiria se Admir Murataj ishte vrarë nga policia greke në vitin 2013, një tjetër deklaratë e fortë ka ardhur nga një officer i FNSH-së.

Qytetari i cili tregon dëshminë e oficerit shprehet se Murataj nuk është qëlluar nga policia dhe ka dyshime të forta se ai është përdorur si kurth nga njerëz me pushtet.

Kliko per me shume info

Ai shton se plumbi që ka marrë në kokë Admir Murataj nuk ekziston pasi është zhdukurduke hedhur dyshimet se të gjitha rrugët të çojnë tek një grabitje me skenar shtetëror.

Mesazhin e oficerit të FNSH-së e ka bërë publik ish-kryeministri Sali Berisha në rrjetet sociale.

Postimi i plotë:

Oficeri i FNSH:

Admir Murataj nuk u qellua nga policia.

Lexoni mesazhin e tij. sb

Persh Dr.Berisha!
Sipas nje punonjsi te FNSH,Admiri Murataj nuk eshte qelluar nga policia,ka dyshime shume te forta qe ai eshte perdorur si kurth nga njerez me pushtet,gjithashtu ai shton: plumbi qe ka marr ne koke i ndjeri nuk ekziston eshte zhdukur!

Gjithsesi duhet verifikuar ne teresi dhe me thelle kjo çeshtje, por te gjitha rruget te cojne tek nje grabitje dhe skenar shteteror!

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media