Loading...

Afërdita Dreshaj provokon nga palestra, ekspozon gjoksin në ekstrem – FOTO

aferdita11-645x358-e1454331355743.jpg

Afërdita Dreshaj ka vite që po shijon dashurinë me hokeistin e njohur çek, Jakub Kindl.

 Madje në dhjetor të vitit të kaluar ajo mori propozimin që çdo vajzë do ta dëshironte një të tillë. Propozim ky i bërë në një nga hotelet më luksoze në Pragë.

I tillë është dhe postimi i fundit në InstaStory nga Afërdita, ku çifti shfaqen së bashku, por ajo çfarë bie në sy është gjoksi i bukuroshes të cilin ajo duket se nuk e ka problem ta ekspozoj më shumë se që duhet.

Komentet
Top