Afrona dhe Tara shkojnë shumë mirë mes vete, fotoja e fundit lumturoi Bleron

Blero-dhe-Afrona-Dika.jpg

Dy femrat më të rëndësishme në jetën e Bleros janë vajza e tij Tara dhe bashkëshortja Afrona Dika.

Këtë e ka dëshmuar shumë herë edhe vet këngëtari, qoftë nëpër intervista apo nëpërmjet imazheve të ndryshme.

Së fundmi në Instagramstory e ka ndarë me ndjekësit një foto ku shihet se si Tara është afruar shumë me Afronën dhe se të dyja bashkë po e kompletojnë këngëtarin.

Komentet
Top