Loading...

Aksident i rëndë afër komunës së Tetovës (FOTO)

47575841_523589368123844_114541920176308224_n-e1544140719763.jpg

Dy persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur afër komunës së Tetovës, simbas informatave njëri nga të lënduarit është në gjendje të rëndë dhe po trajtohet në spitalin e Tetovës.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:00, në aksident janë përfshirë dy makina të tipit Golf 4 dhe Golf 5, me targa të Tetovës.

Ekipet e policisë po kryejnë inspektimin në vendin e ngjarjes dhe po hetojnë shkaqet dhe gjithçka që lidhet me aksidentin.

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media