Loading...

Aksident në rrugën Gostivar-Kërçovë, një i vdekur – FOTO

197485.jpg

Një aksident trafiku me pasoj një viktimë ka ndodhur diku rreth orës 17:00 në rrugën Gostivar-Kërçovë, me ç’rast një veturë është përplasur me një furgon.
Sipas dëshmitarëve okularë në vendngjarje ka mbetur i vdekur shoferi i veturës, derisa ai i furgonit ka marrë lëndime të lehta trupore. Policia menjëherë ka dal në vendngjarje dhe po heton rastin.
Rruga Gostivar-Kërçovë dhe anasjelltas për momentin është e bllokuar, njofton Alsat-m.

197481

Komentet

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media