Aktorja Yllka Gashi nënë e përkushtuar

auto_unnamed_291476877061.jpg

Aktorja e njohur Yllka Gashi të cilën jemi mësuar ta shihnim në serialin “Familja moderne”, përveç që është një aktore profesioniste dhe shumë e dashur për të gjithë, ajo është edhe një nënë e përkushtuar.

Yllka është e martuar me Albian Gagicën dhe është nëna e Ninës. Në rrjetin social Instagram ajo zakonisht publikon fotografi me vajzën e saj

Komentet
Top