Loading...

Alban Meha i shënon supergol Beshitashit, shiko si çmenden turqit – VIDEO

Screenshot_5-3.jpg

Alban Meha ka shenuar nje supergol vendimtar per fitore ne ndeshjen qe luajti skuadra e tij Konyaspor ndaj Beshiktashit.

Meha eshte kthyer ne lojtarin kryesor kete sezon per skuadren turke te Konyaspor.

Tifozet turq jane ndezur ne flake dhe feste pas ketij goli.

Ata nuk jane permbajur po kane festuar si te çmendur. Rezultati” Koyaspor 1-0 Besiktas.

Komentet

0 thoughts on “Alban Meha i shënon supergol Beshitashit, shiko si çmenden turqit – VIDEO”

  1. dilaveri says:

    Le te shkoje mesazhi yt, i nderuari z. Lebit, ne vesh e zemer te secilit shqiptar te Struges! Te Struges e cila eshte e te gjitheve ne!

  2. kotekoti says:

    Po pra shume mire e ke sikur te ishte qe ne raundin e pare do ishte edhe me mire besoj qe fitues do ishte qe atehere sdo kishim nevoj as qe mundojme veten per shkrima apo patriotizem.

  3. dilaveri says:

    Lebit! Mesazhi yt, u degjua nga shqipetaret e Struges! Gezuar edhe per ty dhe gjith struganet ne diaspore, sepse kontributi i tyre qe i pa mohueshem!

Leave a Reply

Top