Loading...

Ali Ahmeti: Nuk kam ikur dhe nuk e lëshoj qeverinë

ali-ahmeti.jpg

Siç mëson ekskluzivisht Gazeta Express nga burime brenda partiake, lideri i BDI-së Ali Ahmeti së bashku me bashkëpunëtorët e tij është duke qëndruar në selinë e partisë në Tetovë prej ku edhe i ndjek nga afër zhvillimet që po ndodhin në qytetin e Kumanovës.

Ky lajm hedh poshtë zërat se lideri i BDI-së është larguar nga Maqedonia dhe po qëndron në ndonjë vend tjetër derisa ndërkombëtarët e lusin që të kthehet dhe të del në opinion.

Ndër të tjera, partia e tij pritet që të del edhe me disa vlerësime nga mbledhja që po mbahet në selinë në Tetovë se si do të veprojnë më tej.

Ajo që është më se e sigurt se Bashkimi Demokratik për Integrim për momentin nuk ka në plan që të lëshojë qeverinë por me siguri do të presin reagimin e faktorit ndërkombëtarë për zgjedhjen e krizës politike./GazetaExpress/.

Komentet

5 thoughts on “Ali Ahmeti: Nuk kam ikur dhe nuk e lëshoj qeverinë”

 1. une jam kumanove says:

  po nuk duhet te hikish as ty as zimer qamili,juve do ju gjejn djemt dhe familjaret e te masakruerve ateher as ner festanet e grave tuaj nuk mundet te msheheni ore hora dhe turp i prinderve qe keni.

 2. dardan says:

  Ne 2007 e bete Brodecin e tash ne 2015 Kumanoven !!!…

 3. bilani says:

  shko msohu me shkrujt njiher tana shaje e poshtroje najkan po as dy dit shkoll si paske me keqardhje po ta them

 4. une jam kumanove says:

  shaje e poshtroje?.mendon se shkrimi yte eshte ne regull?.
  se pari nuk shaj se dyti nuk poshtersoj askend,se treti ndoshta ti ke koh per drejteshkrim(qe te mungon),por une me plot mllef shkruajta pa sharje vetem realisht dhe tash edhe nje here perseriti per ti zotri dhe per ali ametin e zembri qamilin se vjen kohe kur duhet te pergjigjeni para popullit.
  bilani siqo ne deftsen tende sa cfar note ke ne drejtshkrime.
  mos haro se qe 40vite jetoj ne perendim dhe se kam haruar gjuhen time por ju zotri ciles generat i takoni??.

 5. KUMANOVA says:

  me alien kokshe. ajt se te blen aj ty per ni pleskavic.

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media