Loading...

Ali Ahmeti sonte përballë Blendi Fevziut

ali-ahmeti-blendi-fevziu-tv-klan-23_10_2014.jpg

“Lideri i BDI-së Ali Ahmeti sonte do jetë përballë gazetarit dhe moderatorit Blendi Fevziu që drejton emisionin “Opinion” në TV Klan të Shqipërisë, njofton Aktuale.mk. I pari i integristëve, Ahmeti do të flet mbi zhvillimet e fundit në vend në Maqedoni, ndërsa para kësaj qëndrimet e tij mbi zhvillimet në vend i shpalosi edhe në …”/>

Komentet

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media