Anastasia Kvitko edhe njëherë dëshmoi që s’ka konkurrencë

anastasiaaa1494330125.png

Modelja e njohur ruse, Anastasia Kvitko kohën e fundit është ndër modelet më të popullarizuara në botë.

Bukuroshja është shumë aktive në rrjete sociale duke publikuar imazhe nga çdo veprim që bën.

Format e saj bombastike kanë bërë që ajo të ‘thyej’ rrjetet sociale me ndjekës, vetëm në Instagram ajo ka kaluar shifrën prej 6 milionë ndjekës.

Imazhet e fundit të Ansatasias tregojnë që ‘epoka’ e Kimit ka përfunduar dhe se rusja ka vendin e parë tani për linja trupore.

Komentet
Top