Loading...

Ancelotti merr tre lajme të mira prej stafit mjekësor

ancelotti-2015.jpg

Lajme të mrekullueshme vijnë për Carlo Ancelottin.

Në stërvitjen e bavarezëve janë rikthyer Douglas Costa, Javi Martinez dhe Arjen Robben.

Kështu trajneri italian mund të ndjehet më rehat duke ditur se në javën e ardhshme do të zhvillohen edhe ndeshjet e Ligës së Kampionëve.

Kujtojmë se kampioni gjerman gjatë fundjavës do të takohet me Eintracht Frankfurt, ku luan edhe sulmuesi shqiptar, Shani Tarashaj

Komentet
Top