Anderlecht – Man Utd, shikojeni çfarë ka bërë Januzaj në Facebook

adnan-januzaj-manchester-united-januzaj_3341731.jpg

Adnan Januzaj ka shikuar nga televizori ndeshjen mes Anderlechtit dhe Manchester Unitedit (1:1) në Europa League.

Sulmuesi i Sunderlandit postoi një foto në rrjetet sociale me mbishkrimin “Aty ku filloi gjithçka”, duke kujtuar të kaluar të tijën në dy klubet.

Komentet
Top