Loading...

Arbenita xheloze: Fero është veç i imi

640-0-5cab2a5a0c7f2.jpg

Arbenita Ismaili dhe Fero që në momentin që bën lidhjen e tyre publike u komentuan shumë në media.

Ata janë shumë të dashuruar me njërin-tjetrin dhe nuk ngurrojnë që këtë gjë ta tregojnë dhe në postim e dedikime të ndryshme që bëjnë në rrjetet sociale.

Çifti është shumë i ndjekur nga fansat të cilët nuk hezitojnë t’i ngacmojnë në komentet e fotove. Madje edhe reperi Fero ka shumë fansa që shpesh herë që i lënë komente që Arbenitës siç duket nuk i pëlqejnë.

Megjithatë, së fundmi nëpërmjet një postimi modelja bukuroshe ka treguar se është një xheloze e madhe për të dashurin e saj. Ajo ka publikuar një foto me Feron dhe pranë dhe ka sqaruar se ai është i vetmi i saj.

“Ai aty është vetëm i imi”, ka shkruar Arbenita pranë fotos dhe ka mbyllur komentet duke mos lënë asnjë mundësi fansave të komentojnë.

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media