Loading...

Ardian Gaxha në lidhje me Alba Morinën?

ardian-700x394.jpg

Duket se dyshja e njohur e ekranit, këngëtari Adrian Gaxha dhe prezantuesja Alba Morina janë në lidhje dashurie.

Këtë përshtypje lënë fotografitë që ata kanë postuar në rrjetet sociale, transmeton telegrafi.

Alba postoi një fotografi me Gaxhën ku shihen shumë të afruar, me mbishkrimin “S’po mundemi me e përballu të ftohtit ndryshe”.

Mbetet të shihet nëse kjo dyshe është në lidhje apo janë vetëm miq.

Komentet

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media