Loading...

Arrestohet nga policia Kreshnik Spahiu – VIDEO

policia.jpg

Kreu i Aleancës Kuqezi, Kreshnik Spahiu, është ndaluar nga policia.

Bashkë me të janë ndaluar edhe tre aktivistë.

Shkak për ndalimin e tyre është bërë një protestë para Bashkisë së Tiranës.

Ata janë përpjekur të gozhdojnë dyert e bashkisë dhe janë përplasur me policinë.

Komentet

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media