Loading...

Arrestohet një person në Poroj të Tetovës

arrestime-dsdsad-750x430.jpg

Dje rreth orës 13 në fshatin Poroj të Tetovë është arrestuar 34 vjeçari SH.SH nga ky fshat pasi ka pasur të vuaj dënim 4.5 vite burg për “vjedhje të rëndë”, njofton buletini policor i Tetovës transmeton portali Shqipmedia.

Pas arrestimit ai është dërguar në stacionin policor në Tetovë ku më pas është transferuar direkt në burgun e Idrizovës.

Poashtu dje policia e Tetovës ka kapur me mjete të ftohta (thikë dhe boks prej hekuri) 21- vjeçarin I.XH и 23-vjeçarin A.K nga fshati Sanakos. Ata janë shoqëruar për në polici ku me pasë janë liruar por ndaj tyre janë ngritur padi adekuate.Shqipmedia

Komentet
Top