Arsenali bën ofertë të re për Dembelen

auto_dembele-2-e1497423631254-780x4391497425012.jpg

Arsenali ka bërë ofertë të përmirësuar për yllin e Dortmundit, Ousmane Dembele.

El Mundo Deportivo thotë se Arsenali ka refuzuar një ofertë prej Dembeles.

Real Madridi dhe Barcelona po synojnë transferimin e sulmuesit francez.

Arsenalit i është refuzuar një ofertë javën e kaluar.

Dortmundi u ka thënë klubeve të interesuara për të që të harrojnë transferimin e tij këtë verë.

Por, nuk është befasi interesimi për të duke parë konfliktin qëpati në stërvitje me një bashkëlojtar dhe dëshirën e tij për t’u larguar.

Komentet
Top