Loading...

‘AS’ ka zbuluar formacionin e Realit ndaj Barcelonës

reali-hetohet-p-euml-r-kurdisje-t-euml-el-classicos_hd.jpg

Nesër (16.15) në “Camp Nou”, Barcelona dhe Real Madrid do të përballen në duelin e parë të këtij sezoni të vlefshëm për javën e 14-të të La Ligës spanjolle.

E përditshmja sportive madrilène “AS” ka zbuluar formacionin e Real Madridit në betejën kundër Barcelonës.

“Zinedine Zidane do të startoj me këtë formacion në Camp Nou: Keylor; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Modriç, Kovaçiç, Isco; Lucas Vázquez, Benzema dhe Cristiano Ronaldo”, shkruan “AS”.

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media