Loading...

Audi A4 Avant tërheqës – FOTO

20160321101040693646.jpg

Në ofertën e kompanisë e cila merret me modifikimin e veturave, Caractere, gjendet edhe paketa për modifikimin e modelit të Audi-së nga gjenerata e re, A4 Avant.

Shkurtimisht, Caractere për këtë A4 Avant ka zgjedhur aerodinamikën me mbrojtësin e përparmë me vrima të mëdha për ajër, set pragjesh, mbrojtësi i pasmë dhe difuzeri i ri, transmeton Koha.net.

Gjithashtu në këtë paketë përfshihen edhe rrotat e reja nga alumini me diametër prej 19 ose 20-inç.

Komentet

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media