Loading...

Aurela Hoxha me fotografi provokuese nga shtrati (Foto)

auto_8s8igrIk1512479107.jpeg

Modelja e njohur nga Shqipëria, Aurela Hoxha ka postuar disa fotografi ku edhe njëherë shfaqet provokuese.

Ajo në këto imazhe shfaqet e shtrirë dhe me grim të rënduar por përsëri tërheq shumë vëmendje me bukurinë e saj.

Ndryshe, Aurela ka nisur shumë e re karrierën dhe është pagëzuar si një seks simbol kurse jetën e saj është munduar ta mbaj larg vëmendjes së mediave.

Komentet
Top