Loading...

Bale e Navas në këmbim të Salah

Afafafffffff.png

Real Madrid po shpresojnë se mund ta marrin Mohamed Salah nga Liverpool-i, duke ofruar në këmbim, Gareth Bale dhe Keylor Navas, shkruan Diario Gol, njofton Klan Kosova.

Mbretërit janë të vendosur të nënshkruajnë me egjiptiani këtë verë pas sezonit të jashtëzakonshëm që pati.

Vlera e Salah llogaritët të jetë diku rreth 200 milionë dhe Real mendon se Bale e Navas kapin këtë shifër parash.

Komentet
Top