Loading...

Ballistët nuk u lejuan të hynë në stadium, reagon lideri Krenar Osmani

foto-696x392.jpg

Disa pjestarë të tifogrupit Ballistët, pra të Shkëndijës së Tetovës, nuk kanë pasur karta identiteti, dhe për këtë arsye nuk janë lejuar të futen, por policia maqedonase dhe siguria kanë bllokuar edhe të tjerët. Praktikisht, një diskriminim, teksa sipas të dërguarit të “Sport Ekspres” në Strumica, në stadiumin “Mladost”, thuhet se të gjithë kanë biletat në dorë dhe askush s’është pa biletë. Por, sërish, policia i ka ndaluar. Një skandal dhe turp i madh!

Komentet

0 thoughts on “Ballistët nuk u lejuan të hynë në stadium, reagon lideri Krenar Osmani”

 1. dardan says:

  Kurgja ska ba, asht dashte te i grrihe krejt !!!…

 2. GV says:

  kush e cet ket shkrim ketu don te bej propagand vllavrasese, sherbetor i armikut! Besoni, ta dini ju qe perhapni shkrimet e nje ILUMINATi vatikano fashist ju nxitni vellavrasjen luften fetare ndershqiptare. Mos mendoni se shqipetaret do ken lakmi krishterimin joooo shqipetart kur skan qe te krishtert te vertet sepse ne kohen e turkut e hodhen kryqin ne mut dhe ju bashkun fes me fisnike se krishterimi pra islamit edhepse sot muslimanet nuk kan raketa te forta tok ajr tok tok avion te sotifistikuar dhe arm te tjera qe do mund ta mbronin vetveten ata kur nuk do behen te krishtert se shqiptari aty ku pshtin nuk lepin , njiher e kishim kryqin e pshtym dhe e hodhem ne hale tash sben me lpi prap mutin, shqipetaret musliman do te mbeten te till edhe pse vatikani kerkon qe ne kosov te ket 25% katolik qe ta pranoj kosoven si shtet i pavarur !

  Neve nuk na duhet njohja nga shteti me terrorist ne bot vatikani !

  Armet nuk i kemi ju doni te na zhdukni por ja qe zoti na jep forca tjera pra ka fillu ta ris numrin e muslimanve mu ne pragun e vatikanit franc gjermani suedi dhe kudo ku kryqi valvitet !

  Sulmi ndaj muslimanve edhe me keto perhpjae te ketyre texteve qe i cet ky hajvan ktu nuk do ken forcen te shkaterojn imanin e shqiptarit muslimanit !

 3. Besnik says:

  Edhe sikur te jete e vertete, gjitha perandorite kane vepruar asht, biles edhe me egersisht. Pastaj nuk ka ndonje vlere ky shkrim sepse ajo perandori nuk eshte me. MERRUNI ME PERANDORINE EU TANI. SHKRUANI PER KOMPLOTET ANTI NJEREZORE. PER PEDOFILINE. PER SKLLAVERIMIN E FEMRES DHE FEMOJEVE. PER PERBUZJEN E PLEQEVE.
  Po ju nuk do shkruani sepse jeni gazetare te tipit “dobar albanac – gute albaner”. Edhe skeni guxim ose sjeni te profesionit.

Top