Loading...

Barcelona gati 140 mln euro për dyshen holandeze

DeJong_and_DeLigt.0.jpg

Sipas të përditshmes “Mundo Deportivo”, Barcelona është takuar me drejtuesit e skuadrës së Ajaksit, për të siguruar shërbimet e De Ligt dhe De Jong. Barcelona, sipas të përditshmes spanjolle ka gati 14o milion euro për dyshen e Ajaksit. Klubi katalanas ka ofruar 75 milionë euro për De Jong dhe 65 të tjera për De Ligt. Një ofertë e çmendur që mund të bind holandezët të dorëzohen në merkaton e janarit.

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media