Barcelona kërkon mbrojtës në Premierligë

barcelona-river-650x358.png

Barcelona do të nënshkruajë me Cedric Soares të Southampton, por gjiganti i Premierligës duhet të paguajë 25 milionë funte për shërbimet e mbrojtësit të djathtë.

Mediat britanike raportojnë se ish mbrojtësi i Sporting Lisbon është një nga caqet kryesore të skuadrës katalunase dhe Saints nuk do ta pengojnë këtë kalim, nëse ofera është në nivel

Komentet
Top