Loading...

Bayern Munich, Man City apo Juventus? Emre Can zgjedh klubin e ri!

19-85-650x3581.jpg

Emre Can ka refuzuar interesimin nga Bayern Munich dhe Man City.

Corriere dello Sport raporton se mesfushori i Liverpoolit ka vendosur të transferohet në Juventus, pas përfundimit të këtij sezoni.

Can ka hyrë në muajt e fundit të kontratës te “Reds”, përcjell “lajmi.net”.

Andaj, ai do të nënshkruajë si futbollist i lirë me skuadrën kampione nga Serie A.

Komentet
Top