Bayern transferon një mesfushor

auto_413CBAFC00000578-0-image-a-22_14971758823971497179799-1.jpg

Ish-anësori i Arsenal ka nënshkruar kontratë trevjecare me kampionin e Bundesliga, pasi kishte njoftuar se do të largohet nga Werder Bremen.

Bayern Munich ka kompletuar transferimin e Serge Gnarby nga Werder Bremen, për një shumë që besohet të jetë rreth 8 milionë euro.

21 vjecari ka njoftuar se do të largohet nga Bremen pas vetëm një viti të kaluar në skuadër dhe tani ka nënshkruar kontratë meb bavarezët deri më 2020.

Gnarby ka tërhequr vëmendjen edhe të Hoffenheim dhe RB Leipzig, pas paraqitjeve të mira në edicionin që e lamë pas

Komentet
Top