Bebe Rexha fillon të qajë në emision – VIDEO

bebeb1-640x360.png

Bebe Rexha ka shpërthyer në lot gjatë një interviste të dhënë së fundmi në një radio ne SHBA.

Artistja me prejardhje shqiptare ka folur për rrugën e vështirë për të arritur aty ku është në industrinë e muzikës.

Mes tjerash ajo ka rrëfyer edhe për familjen e saj duke treguar për prejardhjen e tyre shqiptare dhe si duket kjo ka bërë që Bebe të shpërthejë në lot.

“No broken hearts” titullohet bashkëpunimi i dytë me Nicki Minaj, i cili u publikua këto ditë vetëm në versionin audio.

Komentet
Top