Loading...

Bersant Celina impresionohet nga Guardiola

JS54556259.jpg

Celina ka folur në mediat anleze për përvojën në start të punës me Pep Guardiolën.Celina e ka vlerësuar lart trajnerin spanjoll duke thënë se është trajner mjaft punëtor.

“Është një trajner i veçantë. Stërvitjet me të janë më ndryshe sepse ai punon më shumë në pjesën taktike. Sigurisht se po lodhemi më shumë sepse ai bën stërvitje mjaft intensive. Më pëlqen shumë, është serioz dhe miqësor” ka thënë Celina.

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media