Besnik Hasi me ekipin e tij kundër kroatëve – ja dhe ekipet tjera

Champions-League-Schedule-2014.jpg

Kryetrajneri nga Kosova, Besnik Hasi, me ekipin e tij Olympiakos nga Greqia, do të ballafaqohet me kampionin e Kroacisë, Rijeka, në kuadër të play-off-it në Champions League në futboll. Hasi me ekipin e tij synojnë të jenë në fazën e grupeve, por do të kenë një nga sfidat më të vështira me skuadrën kroate.

Në play-off, takohen:

Qarabag – Kobenhaga

APOEL – Slavia Praga

Olympiacos – Rijeka

Celtic – Astana

H. Beer-Sheva – Maribor

Basaksehir – Sevilla

Young Boys – CSKA Moskva

Sporting CP – FCSB

Komentet
Top