Loading...

Beyonce publikon foto intime me Jay Z (Foto)

Beyonce-1-650x356.jpg

Ata janë mjaft të rezervuar kur bëhet fjalë për privatësinë e tyre.

Por të enjten, Beyonce shpërndau fotografi intim në website e saj, ku shfaqet me burrin e saj Jay Z, përcjell Bota sot.

Dyshja janë në një jaht duke shijuar praninë e njëri tjetrit, derisa shkëmbejnë puthje.

Çifti që së fundmi janë bërë prindër edhe të dy binjakëve dukeshin të lumtur bashkë dhe këngëtarja dukej më seksi se kurrë

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media