Loading...

Bie 22 kg në tre muaj, 22-vjeçarja tregon dietën sekrete

goca-3.jpg

Remi Ashten, nga Los Anxhelos që mburret me tre milionë ndjekës në dy kanalet e saj në YouTube, ka treguar përpjekjet e saj për të humbur peshën në videot e mëparshme dhe tani po ndan disa këshilla diete, me të cilat ka punuar.

Në një prej tyre ajo tregon vaktet e saj të përditshme. E dieta e saj përmban mish pule të grirë, domatina, të bardhën e vezëve, salcë avokado, spinaq, pluhur hudhre si dhe piper të zi. Ndërsa në vaktin e radhës ajo konsumon salmon të gatuar me xhenxhefil, perime të pjekura dhe salcë ponzu.

shqipmedia

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media