Loading...

Big Mama rikthehet me një baladë dashurie – VIDEO

25006959_1955801164740226_6979982782747377664_n.jpg

Big Mama, është padyshim një ndër këngëtaret më të dashura, për të gjithë publikun shqiptarë.

Ajo ka mahnitur me paraqitjen e saj fizike, pasi duket qartë se ka humbur kilogramët e tepërta. Mirëpo tani është koha të flasim për rikthimin e Big-ut muzikë. Pas një periudhe të gjatë pauze ajo ka lajmëruar në profilin e saj në Instagram për një projekt të ri muzikorë.

Projekti pritet të publikohet së shpejti dhe do të titullohet “Zemra e ndalume”.
Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media