Bikinet mezi ia mbajnë gjoksin shpërthyes…

auto_q21497268742.jpg

Ajo ishte një nga shumë të dashurat e Scott Disick në javën e tij të fundit romantike në Kanë.

Dhe Chantel Jeffries tregoi arsyen pse kishte arritur të kapte syrin e tij, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Modelja 23-vjeçare ka nisur pushimet e saj të nxehta në plazhin e Miamit të dielën.

Atje, ajo ka dhuruar skena të papara për pushuesit, duke ekspozuar format e saj shpërthyese me bikini të vogla ngjyrë të zezë.

E gjithë vëmendja e tyre ishte gjoksi i saj bombastik dhe të pasmet tejet në formë

Komentet
Top