Loading...

BimBimma sjell këngën “1 ka 1” – VIDEO

688.jpg

BimBimma para shtatë muajve kishte sjell këngën e fundit për tregun muzikor shqiptar.

Pa bujë të madhe dhe shumë pak reklamë, hip-hop artisti ka publikuar këngën më të re.“1 ka 1”, titullohet projekti më i ri i këngëtarit, të cilën e ka shoqëruar me videoklip të veçantë.

Këngëtari për këtë këngë ka bashkëpunuar me kolegun Arianit, i cili flet për jetën sociale të njerëzve.

Theksojmë se instrumentalin e këngës e ka bërë Muha Lipo dhe Sean Ferrari ndërsa tekstin e ka shkruar vet këngëtari.

Ndryshe, BimBimma nuk do të ndalet me kaq pasi që do të sjell edhe këngë të tjera gjatë këtij viti.

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media