Loading...

Bjondina Nora Istrefi, më me stil se kurrë – FOTO

auto_noraaaii1457436091.png

Nora Istrefi, ka publikuar disa fotografi në Instagram përmes të cilave ka dëshmuar që është një stiliste e vërtetë.
E veshur në të zezë ka arritur të tregoj se ka një trup të mrekullueshëm dhe e shndërruar në biondinë është bërë edhe më e bukur, transmeton Indeksonline
Nora poashtu, në njërën nga fotografitë duket shumë e buzëqeshur në ditën e gruas gjë kjo që dëshmon se jeta e saj është e lumtur dhe plot dashuri.

auto_nora21457436100

auto_nora1457436103

Komentet

Leave a Reply

Top