Loading...

Blac nxjerr gjoksin shpërthyes në rrugë pa sytjena

auto_478F620700000578-0-image-m-127_15141568849181514238891.jpg

Blac Chyna ka shkëlqyer në kostum blu, në Hollywood Boulevard për një natë jashtë në Paloma, për ditëlindjen e Karrueche Tran.

29 vjeçarja, nënë e dy fëmijëve dukej tejet seksi me gjoksin shpërthyes falë operacioneve, të cilin e kishte ekspozuar, përcjell Bota sot.

Me flokët lëshuara supeve, ajo dukej seksi dhe provokuese, me kostumin që i nxirrte në pah linjat trupore dhe gjoksin pa sytjena.

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media