Blendi Fevziu sot do të falet në xhami? – FOTO

17076444_133311890525966_8363176025466601472_n.jpg

Gazetari dhe publicisti Blendi Fevziu në rrjetet sociale ka postuar para pak momentesh një foto nga Xhamia Shiraz në Iran. Nuk e dijmë se a korespondon kjo foto me diten e xhuma sot ose siç njihet si e premtja e madhe tek myslimanët apo është rastësi.Shqipmedia

Komentet

0 thoughts on “Blendi Fevziu sot do të falet në xhami? – FOTO”

 1. roki says:

  fakt eshte se une jam pdsh per gjithmon,fakt eshte se une jam kunder tradhetis qe ben bdi ndaj ter kombit tone,fakt se ali ameti eshte tradhetar i fliqt por fakt eshte se zotri menduh thaci ben nje gabim te pa falshem,nuk eshte ne nderin e nje shqiptari qe te shaj shqiptarin tjeter para te huajn nuk eshte kultur e sjellje e mire qe te hudhish me gure kunder shqiptari kur edhe thaci edhe bota e din fort mire se alia dhe bdi jan hamall te gruevskit dhe e ruges dote ishte zotriu ne fjale te bente me dije botes se shkau gruevski ben shantazhe dhe diskreminimin dhe tortura mbi kombin shqiptare dhe se si mashe perdor nje pjes te kriminelave qe udheheqin bdi,por keshtu siq ben zotri thaci eshte vetem nje argument i madhe per boten se ne shqiptaret nuk jemi per politik dhe se nuk jemi per diplomati dhe se ne jemi te percaret dhe nuk mundet qe te na besojn si partner serioz,
  prandaj zotri thaci ne dhome mundet te luftojsh tendin por para hasmit e botes duhet te jesh nje.siq thash une jam pdsh nga ditet e para por disa gjera nuk jan ne regull dhe jan ne dem te pdsh dhe kombit tone.

 2. dardan says:

  Roki me vend e ka, po do shtoj edhe une dicka vetem shkurt.
  Te shtunen shpallen emrat e Ministrave, zoteria ne fjale te shtunen ne mbremje duhet te del para luanave te PDSH-se dhe para popullit te ju thote nje falemenderit te madh qe me keni perkrahe keto vjet dhe te ja leshon rrugen gjakut te ri sepse PDSH keshtu edhe 20 vjet te tjera nuk mund te fitoje.
  Edhe nje gje shume me rendesi duhet ta thote, te ja tregoj popullit te gjitha pislleqet qe I ka ba BDI keto 12 vjet, jo vetem vjedhjet por te gjitha, maredheniet me UDBA me DBK e me shume pislleqe te tjera po ne fund te fundit edhe vete per veten tregoji gjithe te mirat e te keqijat sepse edhe atij tjetrit qe do vij ne vendin tand duhet ta gjej poziten paster e jo me kurtha.
  Roki je shume transparent meriton te shkrujsh per keto problematika.
  Te na rroje populli shqiptare !!!…

Top