Bleona nuk u ndahet pozave provokuese, publikon një tjetër imazh e zhveshur nga vaska (Foto)

auto_bleona-qereti_1458046170-59318741480685173.jpg

Këngëtarja Bleona Qereti ka kohë që nuk është aktive në tregun muzikor.

Ajo është shpërngulur për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku ka zhvilluar punët për karrierën e saj ndërkombëtare.

Ndërkohë, ajo është shumë aktive dhe e ndjekur edhe në rrjetet sociale, permes së cilave ndan me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, Bleona publikoi një fotografi nudo në rrjetin social Instagram, ku shfaqet e zhveshur, teksa rrinte e shtrirë në divan.

Teksa së fundmi, ajo ka ndarë me fansat sërish një fotografi “të nxehtë” në InstaStory, ku shfaqet e zhveshur në vaskë.

Me flokë të kapura lart, rruaza rreth qafës dhe shkumë, këngëtarja Qereti dukej edhe më atraktive në imazhin e publikuar.

Komentet
Loading...
Top