Loading...

Bleona Qereti poston fotografi pa brekë, reagojnë fansat (Foto)

auto_bleona-qereti_1458046170-59318741480685173.jpg

Bleona Qereti ka sjell në kujdes edhe njëherë fotosesion e para disa kohëve ku shfaqet pa brekë.

Ajo sot ka postuar një fotografi nga ai fotosesioni dhe dukej tmerrësisht seksi por kjo nuk u prit edhe mirë nga fansat e saj.

Në minutat e parë të këtij postimi Bleona u bë cak i ofendimeve të fansave të cilët e kanë quajtur me fjal të ndryshme.

Përndryshe, Bleona ka rënë në sy shumë kohën e fundit për postimet e saj e sidomos ato provokative.

Komentet
Top