Loading...

Bogovina krenohet me Ty !

download-6.jpg

Për prokuroren simpatike dhe profesionale Fatime Fetai kanë filluar të bëjnë tifo të gjithë vendet ku ajo vjen, është lindur apo martuar. Së fundmi fanpage shqiptarë ka shpërndajt fotografinë e Fatime Fetai dhe duke cituar “Bogovina krenohet me Ty “. Mirëpo nga dje ajo është shndërruar në makth për politikanët në Maqedoni. Në mesin e 14 ndihmës prokurorëve të prokurores special Katica Janeva gjenden edhe 3 shqiptarë; Burim Rrustemi, Fatime Fetai dhe Artan Ajro.

dwdw

Komentet

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media